New Line RealityRealitná kancelária - New Line Reality - predaj, prenájom a kúpa nehnuteľností
Predaj, prenájom a kúpa nehnuteľností

Prenájom- 2-izbový byt na Budatínskej ulici, Petržalka
Prenájom- 2-izbový byt na Budatínskej ulici, Petržalka

NEW LINE REALITY ponúka EXKLUZÍVNE na prenájom pekný 2-izbový byt v novostavbe na Budatínskej ulici, v mestskej časti Petržalka.

Byt sa nachádza na 5. poschodí s bezbarierovým vstupom do budovy. Vstup do budovy je na bezpečnostný chip a vstupná chodba je monitorovaná bezpečnostnou kamerou.
Byt pozostáva z dvoch izieb. Centrálna miestnosť je obývačka spojená s kuchyňou. Oddychová časť je tu oddelená od jedálenskej policou.
V obývačke sa nachádza kvalitný nábytok z javorového dreva, veľká sedačka, polica, masívny jedálenský stôl so 4 stoličkami a skrinky. Z obývačky sa vychádza na veľký balkón.
Spálňa je samostatná, s veľkým oknom, veľkým rolldorom na mieru a s manželskou posteľou. Rolldor na mieru sa nachádza aj na chodbe.


Kuchyňa má štandartné vybavenie- sporák s elektrickou platňou a rúrou, mikrovlnka.
Kúpelňa a toaleta sú oddelené. V kúpelni je vaňa, umývadlo a práčka.
Dispozičné riešenie bytu: chodba, obývačka spojená s kuchyňou a prístupom na balkón, samostatná kúpelňa a samostatná toaleta.


Veľké okná zabezpečujú, že byt je pekne presvetlený. Je orientovaný na východ. Byt je priestranný s množstvom úložného priestoru. Parkovanie je verejné pred bytovým domom.
V okolí domu je veľmi dobrá občianska vybavenosť. Je tu veľmi dobré spojenie do mesta- 12. minút, zastávka MHD je blízko vchodu. Veľké Tesco je chôdzou vzdialené 8. minút a jazero Veľký Dráždiak cca. 10 minút. V okolí sa nachádzajú aj reštaurácie, kaviarne, či obchody.


Nájomné:
Mesačné nájomné je 600,- Eur, vrátane energií.
Ideálne na dlhodobý prenájom pre jednu osobu alebo pár, voľný ihneď.

600,- € / mes.

Zväčšiť mapu

Pre viac informácií kontaktujte:

Mgr. Michal Spišiak

Realitný maklér